Kurzy improvizace
Firemní večírky

Kurzy divadelní improvizace


PŘIHLÁŠKA DO KURZŮ A NA OTEVŘENOU HODINU

Divadlo improvizace Odvaz pořádá od roku 2013 pravidelné otevřené kurzy divadelní improvizace pro veřejnost, kterých se za dobu jejich trvání zúčastnily již stovky kurzistů.

Divadelní improvizace je nejen parádní zábava a možnost odreagovat se, ale také našim absolventům častokrát pomáhá v osobním a pracovním životě. Účastníci kurzů se shodují, že spoustě z nich "impro" změnilo život a potkali díky němu spoustu báječných lidí.

Improvizační kurzy se konají jednou týdně v naší speciální tréninkové místnosti na ulici Nádražní 29 v centru Ostravy a účastní se jich vždy 10 až 15 lidí.

Jestli Tě naše kurzy zaujaly, tak není nic lehčího, než se tady přihlásit. Nejlepším způsobem, jak začít s improvizací, je navštívit otevřenou hodinu, která je zdarma a během ní si můžeš na vlastní kůži vyzkoušet nefalšovaný trénink divadelní improvizace. Otevřené hodiny pořádáme vždy na začátku každého semestru, tj. v září a v únoru.

Cena kurzu je 5900 Kč za semestr a je v ní zahrnuto 15 tříhodinových lekcí pod vedením zkušeného improvizátora, účast na absolventském představení na konci semestru (pro ty, kdo chtějí) a sleva na vstupné na všechna představení divadla Odvaz. Semestry probíhají vždy od září do ledna a poté od února do června. Pokud máš nějaké dotazy, tak nám určitě napiš na odvaz@odvaz.eu.

Aktuálně probíhající kurzy


každé PONDĚLÍ

17:30 - 20:30

každé ÚTERÝ

17:30 - 20:30

každý ČTVRTEK

17:30 - 20:30

každou NEDĚLI

17:00 - 20:00


Kurzy se konají na adrese Nádražní 29 v centru Ostravy (u tramvajové zastávky Stodolní).

Z těchto kurzů již vyšlo několik velmi úspěšných improvizátorů a vzikl i samostatný improvizační tým - Allimp.

Tím dalším můžeš být TY, ale pokud to nezkusíš, tak to nezjistíš. Těšíme se na Tebe :-)

PŘIHLÁŠKA DO KURZŮ A NA OTEVŘENOU HODINU
Koukni na video s účastníky kurzů improvizace:
kurzy divadelní improvizace odvaz improacademy
(c) Jakub Krejčí 2024 | www.odvaz.eu | www.improacademy.cz | www.klaunfamily.cz | www.kvizplease.cz | ADMIN
Divadlo improvizace ODVAZ a festival IMPROTŘESK jsou podporováni Moravskoslezským krajem, městským obvodem Moravská Ostrava a Přívoz a statutárním městem Ostrava. Děkujeme.

logo msk logo moap logo ostrava logo erasmus plus logo kdykde.cz