Kurzy improvizace
Firemní večírky

Představení Divadla improvizace Odvaz


Maestro 13!!!


Datum

20. 6. 2024

Čas

19:00

Místo

Studio G, Ostrava


VSTUPENKY

Světoznámý improvizační formát potřinácté v podání divadla Odvaz.Možná od nás znáte improzápasy, improgame i různé tématické improshow, ale Maestro je něco úplně jiného. Výběr těch nejlepších improvizátorů se utká v souboji o titul Maestra a jen jeden zvítězí a navždy stane v improvizační síni slávy. To vše pod dohledem režiséra, který je absolutním pánem celého představení a rozhoduje o všem.Nikdo neví, co se bude dít a v jakých improvizačních kategoriích se bude hrát. Jediné, co je už teď jasné, je, že to bude pořádná zábava. Tak si to nenechte ujít!Úřadující držitelem titulu Maestro je Zuzka Vodičková. Jestli se jí podaří titul obhájit, o tom rozhodnete právě vy.Délka představení: 120 minut (s přestávkou)

Cena vstupenky: dospělí 250 Kč, děti do 15 let 150 KčProsíme všechny diváky, aby na místo dorazili s dostatečným předstihem. Zvláště, pokud si plánují koupit nějaké občerstvení. Děkujeme moc.

Vstupenky je možné zakoupit skrze síť GoOut buď online zde nebo skrze mobilní aplikaci GoOut anebo osobně v kterémkoliv ostravském infocentru.


Divadlo Odvaz hraje v divadle STUDIO G na ulici Chelčického 691/8, 702 00 Moravská Ostrava a Přívoz.

(c) Jakub Krejčí 2024 | www.odvaz.eu | www.improacademy.cz | www.klaunfamily.cz | www.kvizplease.cz | ADMIN
Divadlo improvizace ODVAZ a festival IMPROTŘESK jsou podporováni Moravskoslezským krajem a městským obvodem Moravská Ostrava a Přívoz. Děkujeme.

logo msk logo moap logo ostrava logo erasmus plus logo kdykde.cz